Kiekvienos moters išsigelbėjimas: išbandę dvejosite, ar verta eiti į kirpyklą

Kiekvienos moters išsigelbėjimas: išbandę dvejosite, ar verta eiti į kirpyklą

Ne paslaptis, kad pavasaris daugeliui asocijuojasi su išvaizdos puoselėjimu. Vieni skuba į sporto salę, kiti tuo tarpu nekantrauja pakeisti savo šukuoseną ir skuba į kirpyklą. Tiesa, norint turėti kitaip sumodeliuotus plaukus nėra būtina apsilankyti pas profesionalą – šį darbą galite patikėti ir sau.

Išsiruošus į vakarėlį, pasimatymą ar net dieną, kai norima tiesiog būti gražiomis, moterys dažniausiai renkasi garbanotų plaukų šukuoseną. Nemaža dalis lietuvių šį darbą patiki grožio salonuose besidarbuojantiems specialistams, tačiau yra ir tų, kurios šį procesą puikiai įvaldė ir pačios.

Vis tik net ir gabioms merginoms – pagalba niekada nepamaišys. Naujausios plaukų priežiūros technologijos kiekvienais metais mums pažeria vis išradingesnių naujienų. Viena iš populiaresnių naujovių – „Philips ProCare Auto Curler Ionic“ plaukų formavimo aparatas.

Plaukų stilistas – namuose

Pamirškite nudegimus ar pešamų plaukų skausmą – ši naujovė leidžia mėgautis garbanomis be jokių nemalonių netikėtumų. Specialus bešepetėlis variklis ir keramine titano danga dengtas vamzdelis automatiškai vynioja jūsų plaukų sruogą, greitai įkaista ir automatiškai sugarbanoja plaukus. Ir taip viena po kitos, be jokio vargo, sukuriamos nepriekaištingos, blizgančios, lygios garbanos!

Šauniausia tai, kad galima pasirinkti ne tik skirtingą garbanų dydį ar plaukų sukimo kryptį, bet ir tris karščio režimus (180°C, 210°C, 230°C) ir tris laiko režimus (12 s, 10 s, 8 s) – skirtingo standumo natūralioms, sveikoms ir spindinčioms garbanoms.

„Philips“ automatinio garbanoklio privalumai

  • Įkrauti neigiami jonai pašalina statinę elektrą, kondicionuoja plaukus ir išlygina plaukų kutikules bei paryškina jų spindesį. Rezultatas – blizgūs, lygūs, nesiveliantys plaukai.
  • Specialus titano danga dengtas vamzdelis garbanoja plaukus greitai, lengvai slysta, o plaukai išlieka žvilgantys. Keramine titano danga dengtame vamzdelyje puikiai suderintas šilumos laidumas ir glotnus paviršius, kad garbanos būtų tobulos.
  • Patvarus ir specialus bešepetėlis variklis formuoja garbanas skirtingomis kryptimis.
  • 3 reguliuojamos garbanojimo kryptys – į kairę, į dešinę ar pakaitomis.
  • 3 karščio režimai (180°C, 210°C, 230°C) ir 3 laiko režimai (12 s, 10 s, 8 s) – skirtingo standumo natūralioms, sveikoms ir spindinčioms garbanoms.
  • Didelio efektyvumo kaitintuvas pagreitina įkaitimą – tereikia tik 30 s: įjungiate ir jau po pusės minutės formuojate savo išsvajotas garbanas!
  • Praktiškas ir procesą palengvinantis 2 m ilgio laidas. Šis grožio salonams tinkamas laidas užtikrina lengvą naudojimą skirtingo tipo patalpose.

Rezultatai – geriau nei tikėtasi

Pripažinkime, kad daug išreklamuoti produktai ne visada tokie puikūs, kokie atrodo nepriekaištingose reklamose. Vis tik visur yra išimčių. tv3.lt žurnalistė su nekantrumu išbandė šią plaukų formavimo naujovę. Rezultatai išties maloniai nustebino. Didžiausią įspūdį merginai paliko greitis, paprastas naudojimas ir identiškas garbanų dydis.Kaip naudoti „Philips ProCare Auto Curler Ionic“ automatinį plaukų garbanoklį?

Patogų dviejų metrų ilgio aparato laidą įkiškite į kontaktinį lizdą. Paspauskite įjungimo/išjungimo mygtuką ir po 30 sekundžių garbanoklis bus pasirengęs jūsų plaukus padaryti dar gražesniais.

Priklausomai nuo savo nuotaikos ar artėjančios progos, pasirinkite vieną iš trijų garbanų formavimo krypčių – į kairę, į dešinę arba pakaitomis. Kai tai atliksite, nustatykite vieną iš siūlomų trijų karščio ir trijų laiko režimų. Atlikę šiuos veiksmus – pasiruoškite būti nustebintos!
 

Komentarai (1)

nijole 2017-05-13 14:40
kiek kanuoja sis nuostabus aparatas kuris daro garbanas