Meilė privertė 75 metų britę numesti 30 kg (foto)

Meilė privertė 75 metų britę numesti 30 kg (foto)

Pensininkė Suzi Smythe sutiko savo gyvenimo meilę. Ji pusę metų stengėsi atgauti formą, kad nepasirodytų jam stora senele.

Britė sutiko Barry Phillipsą dar 2015-ųjų pradžioje. Jie iš karto pajuto potraukį vienas kitam, tačiau Suzi vertė mylimąjį laukti pusę metų – jos teigimu, per savo nesėkmingos santuokos metus ji priaugo nemažai nereikalingų kilogramų, ir nenorėjo pasirodyti stora jai brangaus žmogaus akyse. Per tą laiką Suzi ne tik numetė apie 30 kg, bet ir tapo elegantiška dama.

2012-aisiais buvusi slaugytoja išsiskyrė su savo vyru ir persikėlė gyventi į užmiestį. Čia bažnyčioje ji sutiko Barry. Ji įsimylėjo iš karto, tačiau labai gėdijosi savo kūno ir nenorėjo, kad jis ją pamatytų nuogą.

Suzi sureguliavo savo mitybą, ėmė mankštintis, sportuoti, lankyti šokių pamokas, išmoko siūti, ėmė savanoriauti. Jos gyvenimas pasikeitė kardinaliai.

Moteris turi 3 vaikus ir 8 anūkus. Per savo gyvenimą ji išbandė daug dietų, bet niekada nebuvo tokia laiminga, kaip dabar!

Komentarai (1)

Je 2017-12-10 10:30
Kas ten žino kiek 75metų senutė turi tepalo ar smarvės, kad skiriasi ir kalba apie meilę. Gamta viską savo laiku sudėlioja į savas vietas ir nuglūdina nesvarbu rodysi dantis ar ne.