Plaukų kaukės su chna

Plaukų kaukės su chna

Chna – tikras atradimas tiek toms, kurios nori pagydyti plaukus, tiek toms, kurios svajoja pakeisti įvaizdį. Išbandykite šias kaukes – jūsų plaukai bus jums dėkingi!

Maitinamoji kaukė. Pats paprasčiausias receptas – 0,5 stiklinės chna miltelių užpilkite 0,25 stiklinės verdančio vandens. Labai gerai išmaišykite – turi išeiti grietinės tirštumo masė. Ištepkite švarius ir sausus plaukus, apsukite plėvele, po 15–30 minučių išplaukite su šampūnu.

Žvilgesio suteikianti kaukė: iš esmės receptas niekuo nesiskiria nuo ankstesnio, tik į pravėsusią masę dar įmaišomas kiaušinis. Laikykite ir išplaukite taip, kaip minėta anksčiau. Po tokios kaukės jūsų plaukai dar ilgai atrodys sveiki ir žvilgantys.

Kaukė su aliejumi. Itin gerai pamaitina ir puoselėja jūsų plaukus. Užpilkite chna miltelius verdančiu vandeniu, pasidarykite pastos tirštumo masę, palikite pastovėti 15 minučių. Tuo tarpu karšto vandens vonelėje pakaitinkite (beveik užvirinkite) šiek tiek aliejaus (pavyzdžiui, alyvuogių), ir sumaišykite su košele. Kai ji atvės, įmaišykite dar porą šaukštelių vitamino A ir E (aliejiniu pagrindu). Laikyti patartina sausoje ir vėsioje vietoje, esant reikalui tiesiog pašildykite dalį ir įtrinkite į plaukus, apsukite plėvele, palaukite nuo pusvalandžio iki 4 valandų ir išplaukite. Procedūrą patartina atlikti 1–2 kartus per savaitę.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.

Kitas faktas