Plaukų kaukės su kiaušiniais

Plaukų kaukės su kiaušiniais

Pačios naudingiausios ir geriausiai plaukus maitinančios kaukės yra tos, kurių sudėtyje būna kiaušinių trynių. Juose labai daug vitaminų ir naudingųjų medžiagų, kurios teigiamai veikia plaukų būklę – stiprina, padeda atkurti saulės arba cheminių medžiagų pažeistą paviršių.

Kiaušinių tryniuose yra vitamino B3, kitaip dar vadinamo vitaminu PP. Nuo to, ar jo organizmas gauna pakankamai, priklauso plaukų augimo greitis ir pigmentacija, t. y. spalvos ryškumas bei sodrumas, todėl jeigu norite, kad jūsų plaukai būtų gražesni ir sveikesni, šios kaukės – kaip tik jums!

Medaus ir kiaušinių kaukė: sumaišylite kiaušinio trynį su 2 valgomaisiais šaukštais medaus ir smulkintu svogūnu. Kruopščiai sutrinkite iki vienalytės masės. Laikykite ant plaukų 1 valandą (apsukite galvą polietileno plėvele ir rankšluosčiu). Išplaukite šiltu vandeniu ir neutraliu šampūnu. Galite į jį įlašinti porą lašelių eterinio aliejaus.

Kiaušinių ir citrinų kaukė riebiems plaukams: puiki priemonė nuo pleiskanų, normalizuojanti galvos odos riebalinių liaukų veiklą. Išspauskite pusės citrinos sultis, sumaišykite su 2 kiaušinių tryniais ir 2 lašais varnalėšų aliejaus. Laikykite pusvalandį, išplaukite su šiltu vandeniu ir neutraliu šampūnu.

Maitinamoji kaukė sausiems plaukams: 2 kiaušinių trynius kruopščiai išmaišykite su 3 šaukštais arnikų aliejaus ir 2 šaukštais varnalėšų aliejaus, ištepkite plaukus ir laikykite 30–40 minučių. Galvą reikia laikyti šiltai (keiskite pašildytus rankšluosčius).

Stiprinamoji plaukų kaukė: jums reikės 1 valgomojo šaukšto alyvuogių aliejaus, 1 arbatinio šaukštelio medaus, 1 kiaušinio trynio, 1 šaukštelio bespalvės chna ir 1 šaukštelio konjako. Kaukė laikoma ant plaukų maždaug 40 minučių, po to išplaunama su šiltu vandeniu ir neutraliu šampūnu, į kurį galima įlašinti porą lašų eterinio aliejaus – tai suteiks plaukams gaivumo ir malonų aromatą.

Komentarai (3)

Regina 2018-05-10 16:31
Ir.as.norecau.toku.plauku
gabute 2012-07-25 10:11
labai grazus plaukai:)
robe 2012-07-22 13:31
GIRDIEJEU KAT KEUSINIS LABAI SVEIK PLAUKAMS