Psichologo patarimas. Bulimijos pinklėse

Psichologo patarimas. Bulimijos pinklėse

Sveiki, manau turiu šiokią tokią problemą. Esu 23 metų 1.77cm ūgio mergina. Ir nuo pat pauglystes kovoju su svoriu. Nuo 19 metų ėmiausi drąstiškų priemonių, kadangi pasiekiau ribą t.y. 103kg. 4 metus užsiiminėju tik skrandžio kankinimu ir šiai dienai ėmiau galvoti ar pradžioje buvęs kvailas žaidimas ir savęs apgaudinėjimas neperaugo i bulimiją. Neatsispiriu maistui, jį galiu šiai dienai valgyti beprotiškais kiekiais. Puikiai jaučiu kada skrandis pilnas, bet aš vis vien dar jo noriu. Po kiekvieno valgymo skubu i tualetą, kad visą maistą išvemčiau. Dabar sveriu 74kg. Svoris svyruoja, kaip pavasarinis oras, tad priaugti vos 2kg ima varyti į neviltį. Ką galų gale daryti su savimi?

Sveiki,

Rašote, jog puolate į neviltį kai priaugate porą kilogramų, tuomet ribojate suvartojamo maisto kiekį. Galiausiai nebeatlaikote ir persivalgote, tuomet stengiatės maistą pašalinti drąstišku būdu – vemiate. Tai išties bulimijos požymiai, todėl nedelskite, kreipkitės į psichikos sveikatos specialistus. Plačiau skaitykite čia http://www.jppc.lt/info_pop.php?id=13.

 

Daugiau psichologės atsakymų rasite: Psichologė Reda Rizgelytė-Viskontienė 
Psichologės svetainė: Psichologiniskonsultavimas.lt

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

Komentarai (1)

Juliana coco 2020-11-23 14:14
MG !! Tai tikrai šokiruojantis ir tikras liudijimas. 2019 m. RUGSĖJO 17 d. Aš aplankiau forumą čia, internete. Forume pamačiau nuostabų šio galingo ir puikaus daktaro, vadinamo dr. Allam, liudijimą. niekada netikėjau, nes anksčiau nieko negirdėjau ir nesužinojau apie magiją. Nė viena siela nebūtų galėjusi man daryti įtakos tam, kas nutiko, kol dr. allam nepadarė manęs ir neatstatė man savo 6 metų santuokos. sutuoktinis grįžo pas mane per tas pačias 48 valandas, kaip aš turiu internete ... o Dieve, aš tikrai nustebau ir sukrėstas, kai mano žmona atsiklaupė maldaudama atleidimo ir man priėmus jos nugarą .. Man tikrai trūksta išraiškų , ir aš nežinau, kiek perteikti mano dėkingumą žaisliukui DrALLAM, kurį jūs Dievas atsiuntė man ir visai mano šeimai .. Čia yra geriausias internetinis gydytojas ir jo rezultatas 100% garantija .. el. paštas [email protected] .... WhatsApporcall +2348115720823 ... susisiekite su juo šiandien jis yra puikus ....