Valomosios veido kaukės

Valomosios veido kaukės

Natūralios priemonės niekuo nenusileidžia pirktinėms, o neretai dar ir būna gerokai už jas efektyvesnės. Palepinkite savo odą, pasidarykite vieną iš šių puikių valomųjų veido kaukių!

Valomoji avižinių dribsnių kaukė. Į stiklinę susmulkintų avižinių dribsnių įpilkite arbatinį šaukštelį druskos ir įmaišykite vandens. Masė turėtų būti grietinės tirštumo. Ištepkite ja veidą ir kaklą, pamasažuokite. Po 15 minučių nuplaukite vėsiu vandeniu.

Valomoji agurkų kaukė. Nuskuskite keletą vidutinio dydžio agurkų, smulkiai sutarkuokite ir sumaišykite su išplaktu baltymu. Laikykite kaukę 10 minučių, nuplaukite vėsiu vandeniu. Ji ne tik gerai valo, bet ir puikiai tonizuoja odą.

Valomoji kaukė su mielėmis. Sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį citrinos arba spanguolių sulčių ir 20 g mielių. Sultis galima pakeisti šiltu vandeniu. Ištepkite veidą, po 15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu ir pasitepkite kremu. Jeigu oda paraus, neišsigąskite – taip nutinka dėl pagerėjusios kraujo cirkuliacijos ir suintensyvėjusių apykaitos procesų.

Kaukė su kriaušėmis. Tinka bet kuriam odos tipui, puikiai valo ir maitina. Pirmas būdas: smulkiai sutarkuokite kriaušę ir sumaišykite su 100 g virtų ryžių (be druskos). Laikykite ant veido 15 minučių, nuplaukite vėsiu vandeniu. Galimas ir kitas variantas: iš 1 šaukšto sutrintos pernokusios kriaušės nuspauskite sultis, išspaudas sumaišykite lygiomis dalimis su pienu ir svogūnų sultimis. Laikykite 15 minučių, nuplaukite kambario temperatūros vandeniu.

Komentarai (2)

sima 2013-12-04 20:09
as noriu buti grazi
lori 2013-07-18 14:53
Tikiu, kad natūralios priemonės daug efektyvesnės už pirktines bet skirtumas tas, kad natūraliom pagaist laika reikia, o ir brangoka kaip ryziai, citrina, kiaušinis koks dar jogurtas... maistas brangus dabar kiekvienas trupinys skaičiuojamas, na kalbant apie pirktines nuėjau nusipirkau, užsidėjau ir rami galva, beto daug kartų panaudoji.