Įkvepianti istorija: 68 kg. atsikračiusi moteris šį tikslą pasiekė sirgdama vėžiu

Įkvepianti istorija: 68 kg. atsikračiusi moteris šį tikslą pasiekė sirgdama vėžiu
@ Instagram

Neįtikėtina Erikos Lugo svorio metimo istorija dalinasi portalas health.com. 33 metų Erika Lugo atsikratė net 68 kilogramų, ir tai padarė sirgdama skydliaukės vėžiu, kuomet mesti svorį dar sudėtingiau. E. Lugo didžiuojasi savo kūnu – laisvesne oda, celiulitu ir visais netobulumais.

 

Mergina visą gyvenimą kentėjo nuo įvairių sveikatos sutrikimų, kurie sukeldavo staigius ir didelius svorio pakitimus – pavyzdžiui, vienu metu ji svėre net 146 kilogramus. Visgi, būdama gerokai per didelio svorio sugebėjo susilaukti sveiko sūnaus, ir po jo gimimo prarado daugiau nei 60 kilogramų. Praėjusiais metais E. Lugo buvo sužalota autoavarijoje ir tuo metu jai diagnozavo 2 stadijos skydliaukės vėžį ir pradėtas gydymas radiacija, bei atliktos operacijos.

 

Visas šis gydymo kursas merginai paliko daug randų ir strijų, laisvai kabančią odą. Mergina nusprendė nesigėdyti savo kūno, o mėgautis ateinančia vasara ir savo atostogomis Šiaurės Karolinoje ir užsidėti bikinį. Kaip ji pati sakė: „Daug metų nedrįsau dėvėti maudymosi kostiumėlių, nes jaučiau, kad su tokia figūra to daryti neturėčiau.“

 

E. Lugo drąsos priimti savo kūną, koks jis yra suteikė įveikta liga, suteikta gyvybė kūdikiui – gimdymas, sportas (fitneso pratimai). Tai kas, kad kūnas neatitinka tobulumo standartų, jis vertas mėgautis viskuo, nepaisant visuomenės standartų ir neigiamų minčių.

 

Deja, per visą savaitę, kuomet socialiniame tinkle „Instagram“ mergina dalinosi savo nuotraukomis su bikiniu, ji sulaukė nemažai kritikos iš kitų nepatenkintų moterų: per mažai raumenų, per laisva oda, per daug slepiama oda, ir t.t. Fitneso trenerė labai pasipiktino neigiamais atsiliepimais ir teigė, jog jos ir joks kitas kūnas nenusipelno kritikos.

Komentarai (1)

Algis 2020-06-18 16:03
<link>https://www.google.com/</link>

google

<a href="https://www.google.com/">google</a>