3 receptai gyvybingoms garbanoms

3 receptai gyvybingoms garbanoms

Jūsų plaukai sausi, šiurkštūs ir garbanoti? Tada išbandykite šiuos 3 nesudėtingus receptus – rezultatais liksite patenkinti!
 
Alyvuogių ir ricinų aliejaus kaukė. Pasižymi koncicionuojamuoju poveikiu, suteikia plaukams gyvybingumo. Dubenyje gerai išmaišykite 2 šaukštus ricinų aliejaus, šaukštą alyvuogių aliejaus ir 1 kiaušinio trynį. Užtepkite ant plaukų, apsukite galvą plėvele. Kaukę geriausia palikti pernakt ar bent valandai. Išplaukite su šampūnu ir drungnu vandeniu.
 
Kriaušių ir obuolių acto kaukė. Suteikia plaukams minkštumo ir šilkinę tekstūrą. Sutrinkite trintuvu 1 supjaustytą kriaušę ir sumaišykite su 2 šaukštais obuolių acto. Įpilkite tiek vandens, kad išeitų patogi tepti masė. Kaukė laikoma ant plaukų 20 minučių ir išplaunama su vėsiu vandeniu.
 
Avokadų ir kviečių gemalų aliejaus kaukė. Maitina ir stiprina plaukus. Sutrinkite pusę nulupto avokado ir 1 kiaušinį, sumaišykite su 2 šaukštais kviečių gemalų aliejaus. Tolygiai paskirstykite kaukę ant plaukų ir palikite pusvalandžiui. Išplaukite su trupučiu šampūno ir vėsiu vandeniu.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.

Kitas faktas