7 pratimai nuo nugaros skausmų

7 pratimai nuo nugaros skausmų

Nugaros skausmai – menkas juokas. Ir nesvarbu, ar gyvenate aktyviai, ar pasyviai – susidurti su tuo gali kiekvienas. Siūlome išbandyti kelis paprastus ir efektyvius pratimus, padėsiančius įveikti skausmą.
 
Pirmas pratimas

Atsigulkite ant nugaros. Dešinę koją sulenkite, o kairiąją ištieskite ir kelkite į viršų. Suimkite už vidinės kelio pusės ir traukite savęs link. Tokioje padėtyje užsilaikykite 30 sekundžių. Pakartokite pratimą po 2 kartus abiems kojoms.
 
Antras pratimas

Atsigulkite ant nugaros. Sulemkite kojas per kelius. Kairiąją Suimkite rankomis per kelį ir pritraukite prie savęs. Pabūkite taip 20 sekundžių. Pakartokite po 2 kartus abiems kojoms.
 
Trečias pratimas

Atsigulkite ant nugaros. Dešinę ranką atmeskite į šalį. Kairė koja ištiesta. Dešinės keliu pasistenkite pasiekti žemę. Paspauskite kairiąja ranka. Palaukite tokioje padėtyje 20 sekundžių. Pakartokite po 2 kartus abiems kojoms.
 
Ketvirtas pratimas

Atsigulkite ant nugaros, kairę koją sulenkite per kelį. Dešinę dėkite ant viršaus, kelį pasukite į šoną. Lėtai traukite kairę koją į save. Pabūkite tokioje padėtyje 30 sekundžių. Pakartokite pratimą su kita koja.
 
Penktas pratimas

Priklaupkite ant kelio, kitą koją ištieskite. Pabūkite taip 30 sekundžių. Pakartokite pratimą su kita puse.
 
6 pratimas

Atsigulkite ant dešinio šono. Kairę sulenkite per kelį ir suimkite už čiurnos ranka. Lėtai spauskite prie savęs, kol pajusite tempimą vidinėje kairiojo klubo pusėje. Nugara neturi būti stipriai išlenkta. Pabūkite tokioje padėtyje 30 sekundžių. Apsiverskite ant kito šono ir pakartokite pratimą.
 
Septintas pratimas

Atsistokite priešais stalą ištiestos rankos atstumu. Pasilenkite į priekį, šiek tiek sulenkite kelius, kad abiem rankomis galėtumėte pasiekti stalo kraštą. Rankas laikykite tiesiai, galvą – pečių lygyje. Palaukite taip 10 sekundžių, tada atsitieskite ir pasilankstykite į šonus.

Po šių pratimų jausitės nuostabiai!

Komentarai (4)

a 2020-03-31 23:37
url
aa 2020-03-31 23:36
ee

<link>ss</link>
Marija 2020-03-31 23:36
<a href="#">aa</a>
[email protected] 2020-03-24 17:51
Nugara