Greitos kaukės sveikesniems ir gražesniems plaukams

Greitos kaukės sveikesniems ir gražesniems plaukams

Švelnūs, blizgantys, minkšti plaukai – tai, apie ką svajoja daugelis moterų. Kad ši svajonė taptų realybe, reikia įdėti truputį pastangų ir palepinti plaukus. Padaryti tai nesunku – dalinamės keliais efektyvių ir greitai paruošiamų kaukių receptais.

Kriaušių kaukė. Jums reikės stambios, labai gerai prinokusios ir sultingos kriaušės. Įmerkite vaisių kelioms seknudėms į verdantį vandenį, nulupkite, jei yra galimybė – išimkite sėklalizdį ir sėklas. Sutrinkite minkštimą, sumaišykite su arbatiniu šaukšteliu iš anksto ištirpintos želatinos. Ištepkite plaukus paruošta mase, po 15 minučių išplaukite. Tokia kaukė atkurs plaukų struktūrą ir suteiks jiems daugiau apimties.

Kavos kaukė. Labai naudinga brunetėms ir tamsioms šatenėms – pagyvina plaukų spalvą, atkuria jų struktūrą. Reikėtų rinktis natūralią smulkiai maltą kavą (pageidautina, ne pačią pigiausią, nes bus truputį sunkiau išplauti kavos likučius). Kava plikoma taip, kad tirščių būtų gana daug. Ištepkite kava ir tirščiais plaukus likus pusvalandžiui iki plovimo – jie gražiai blizgės, maloniai kvepės ir bus sveikesni bei stipresni.

Bananų kaukė. Užtenka vieno gerai prinokusio vidutinio dydžio banano. Nulupkite jį, minkštimą sutrinkite iki vienalytės masės, įlašinkite kelis lašus migdolų aliejaus. Laikykite kaukę ant plaukų 15 minučių, išplaukite be šampūno. Ypač tinka šviesiaplaukėm: plaukai ima natūraliai žvilgėti, įgauna kreminį atspalvį. Net ir šviesinti atrodys daug gyvybingesni.

Avokadų kaukė. Reikia sutrinti vieno prinokusio avokado minkštimą ir pusvalandį palaikyti ant sausų plaukų. Išplaukite su švelniu šampūnu. Suteikia plaukams apimties ir žvilgesio.

Ryžių kaukė. Tinka riebiems plaukams, pasižymi maitinamuoju poveikiu. Virtus ryžius pertrinkite iki tyrelės, sumaišykite su puse stiklinės kefyro ir šaukšteliu natūralaus medaus. Kaukė daroma likus pusvalandžiui iki galvos plovimo, išplaunama su švelniu šampūnu.

Jogurto kaukė. Reikia pusės stiklinės natūralaus jogurto ir griežinėlio prinokusio meliono. Melioną sutrinkite iki pastos konsistencijos ir sumaišykite su jogurtu. Ištepkite plaukus, po 15 minučių išplaukite kaip paprastai. Po tokios kaukės labai paprasta iššukuoti net plonus plaukus, jie gražiau žvilga ir tampa elastingesni.

Komentarai