Stiprinamosios aliejinės plaukų kaukės

Stiprinamosios aliejinės plaukų kaukės

Blizgūs ir stiprūs plaukai – ne tik puošmena, bet ir geros sveikatos indikatorius, rodantis, kad organizmui viskas gerai. Deja, mūsų gyvenimo sąlygos dažnai būna ne pačios palankiausios – užterštas oras ir maistas, ilgalaikis saulės poveikis, žalingi įpročiai, staigi temperatūrų kaita ir kiti veiksniai silpnina mūsų plaukus. Ką daryti?

Vienas iš pačių paprasčiausių būdų palaikyti plaukus gražius ir sveikus – bent kartą per savaitę pasidaryti stiprinamąją plaukų kaukę. Štai keli receptai aliejų pagrindu.

Ricinų aliejus su romu. Sumaišykite lygiomis dalimis, įtrinkite galvos odą likus valandai iki galvos plovimo.

Aliejų mišinys. Lygiomis dalimis sumaišykite alyvuogių, migdolų ir ricinų aliejų, įtrinkite į galvos odą, apsukite plaukus karštame vandenyje suvilgytu rankšluosčiu ir palaukite 1 valandą. Po plovimo ištepkite plaukus rūgščiu pienu arba plaktu kiaušiniu, o po pusvalandžio išplaukite dar kartą (vėsiu vandeniu). Tokios procedūros sustiprins ir pamaitins sausus plaukus, suteiks jiems sveikatos.

Ricinų aliejus ir salicilo rūgštis. Įtrinkite į galvos odą tokį mišinį: 60 g ricinų aliejaus, 60 g spirito, 20 g salicilo rūgšties ir 5 g acto rūgšties.

Varnalėšų aliejus. 75 g šviežių varnalėšų šaknų sutarkuokite, užpilkite 200 g alyvuogių aliejaus. Palaukite parą, pavirinkie ant silpnos ugnies 15 minučių. Įtrinkite į galvos odą iki plovimo likus 1–2 valandoms.

Ricinų ir kukurūzų aliejai. Tinka normaliems plaukams, maišoma lygiomis dalimis. Įtrinkite galvos odą, po pusvalandžio nuplaukite.

Komentarai