Žinomas chirurgas paneigė 5 dažniausius mitus apie krūtų implantus: nustebsite

Žinomas chirurgas paneigė 5 dažniausius mitus apie krūtų implantus: nustebsite

Svajojate padidinti ar padailinti krūtinę implantais, bet vis nesiryžtate? Gali būti, kad to priežastis – interneto platybėse sklandantys mitai. Tiesa, nebūtinai pagrįsti. Daugiau nei dešimtmetį plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos srityje dirbantis plastinės chirurgijos gydytojas dr. Ernest Zacharevskij patvirtina – krūtų didinimo implantais operaciją vis dar supa nemažai klaidingų įsitikinimų (nuo aktyvaus sporto iki žindymo ar pooperacinio laikotarpio pojūčių). Viename Lietuvos žinomiausių plastinės chirurgijos centrų – SV plastinės chirurgijos centre – operuojantis specialistas dalinasi įžvalgomis apie pasaulyje populiariausių plastinių operacijų TOP 5-etuke esančią procedūrą, paneigia mitus ir atsako į pacientėms rūpimus, dažnai užduodamus klausimus.


1 mitas: implantai – tik norinčioms didesnės krūtinės

 

Neretai sklaidoje ar socialiniuose tinkluose aptariami ir matomi būtent tie pavyzdžiai, kurie yra itin akivaizdūs – akcentuojamas po operacijos akį traukiantis krūtinės dydis ir pan. Vis dėlto, tai toli gražu nėra kasdienybė, mat dažniausiai pacientės nori natūralaus rezultato, kurį, beje, tikrai galima pasiekti parinkus individualiai tinkamą implantą. „Nebėra tokios tendencijos, kuo didesnė krūtinė, tuo geriau. Dabar visos nori natūraliai atrodančio rezultato. Būtent todėl apie 70–80 procentų pasirenkamų implantų yra anatominės formos“, – pastebi specialistas.

 

Apskritai, klaidinga sieti implantus tik su didesne krūtine – implantų paskirtis toli gražu neapsiriboja tik dydžiu. Dr. Ernest Zacharevskij sako: „Implantai yra naudojami tiek estetikoje, tiek rekonstrukcijoje. Taigi, tai nebūtinai turi būti didinimas – implantai naudojami ir atkuriant simetriją ar krūtinę po onkologinių operacijų, koreguojant įgytas ar įgimtas deformacijas.“

2 psl. »

Komentarai