3 priežastys, kodėl joga - sėkmingos karjeros raktas

3 priežastys, kodėl joga - sėkmingos karjeros raktas
Shutterstock nuotr.

Studija Om“ inform.

 

Siekti karjeros šiais beprotišku greičiu besikeičiančiais laikais tampa vis sunkiau ir sunkiau. Tai ypač sudėtinga nuosavą verslą turintiems žmonėms, kurie retai kada suranda bent minutę poilsio – juk jie negali pasitraukti iš nuolat ko nors reikalaujančios verslininko rolės. Fizinis ir emocinis išsekimas tampa kasdienybe, o dažna tokio gyvenimo būdo pasekmė – depresija.

Meditacija ir laiko skyrimas atsipalaidavimui yra bene populiariausi metodai, kurių imasi žmonės, nuolat balansuojantys tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Šių metodų populiarumo priežastis akivaizdi. Be to, šie metodai gali išmokyti žmogų \ sąmoningumo ir savęs suvokimo įvairiose gyvenimo situacijose.

Šiais laikais žmonėms reikia efektyvių ir paprastų priemonių, kurios padėtų susidoroti su darbe nuolat kylančia įtampa, nes paprastai jie negali prisiimti įsipareigojimų daug laiko skirti sudėtingoms kasdienėms praktikoms. Joga taip pat yra praktika, kuriai reikia pasiruošti, bet įgudus jogos pamokos tampa daug naudos teikiančiu malonumu. Pažvelkime, kaip joga gali padėti mums darbe.

1) Joga moko mus paleisti

Net ir nedidelio verslo savininkas ar atsakingą darbą dirbantis žmogus turi būti pasiruošęs patenkinti pavaldinių bei klientų poreikius 24 val. per parą 7 dienas per savaitę. Verslo savininko, generalinio direktoriaus ar netgi eilinio darbuotojo pozicija teikia nemažai įtampos, atsakomybės ir įsipareigojimų. Tai gali sekinti tiek fiziškai, tiek emociškai. Dėl to žmogus gali labai greitai „sudegti“, o ankstesnis entuziazmas ir susidomėjimas gali būti pažeisti negrįžtamai.

Joga padeda išsigryninti tai, kas svarbu, o tai, kas nesvarbu – paleisti. Klaidinga manyti, kad iš atsisakymo jokios naudos – daugeliu atvejų baimių ir norų atsisakymas yra geriausias dalykas, kurį žmogus gali padaryti. Atsisakę neigiamų santykių ir minčių galime ne tik tapti efektyvesni, bet ir laimingesni.

2 psl. »

Komentarai