7 pratimai, kurie padės įveikti nugaros skausmus

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
7 pratimai, kurie padės įveikti nugaros skausmus

Nugaros skausmai – menkas juokas. Ir nesvarbu, ar gyvenate aktyviai, ar pasyviai – susidurti su tuo gali kiekvienas. Siūlome išbandyti paprastus ir efektyvius pratimus, padėsiančius įveikti skausmą. 

 

Pirmas pratimas 

 

Atsigulkite ant nugaros. Dešinę koją sulenkite, o kairiąją ištieskite ir kelkite į viršų. Suimkite už vidinės kelio pusės ir traukite savęs link. Tokioje padėtyje užsilaikykite 30 sekundžių. Pakartokite pratimą po 2 kartus abiems kojoms. 

 

Antras pratimas 

 

Atsigulkite ant nugaros. Sulenkite kojas per kelius. Kairiąją suimkite rankomis per kelį ir pritraukite prie savęs. Pabūkite taip 20 sekundžių. Pakartokite po 2 kartus abiems kojoms. 

 

Trečias pratimas 

 

Atsigulkite ant nugaros. Dešinę ranką atmeskite į šalį. Kairė koja ištiesta. Dešinės keliu pasistenkite pasiekti žemę. Paspauskite kairiąja ranka. Palaukite tokioje padėtyje 20 sekundžių. Pakartokite po 2 kartus abiems kojoms. 

 

Ketvirtas pratimas 

 

Atsigulkite ant nugaros, kairę koją sulenkite per kelį. Dešinę dėkite ant viršaus, kelį pasukite į šoną. Lėtai traukite kairę koją į save. Pabūkite tokioje padėtyje 30 sekundžių. Pakartokite pratimą su kita koja. 

 

Penktas pratimas 

 

Priklaupkite ant kelio, kitą koją ištieskite. Pabūkite taip 30 sekundžių. Pakartokite pratimą su kita puse. 

 

Šeštas pratimas 

 

Atsigulkite ant dešinio šono. Kairę koją sulenkite per kelį ir suimkite už čiurnos ranka. Lėtai spauskite prie savęs, kol pajusite tempimą vidinėje kairiojo klubo pusėje. Nugara neturi būti stipriai išlenkta. Pabūkite tokioje padėtyje 30 sekundžių. Apsiverskite ant kito šono ir pakartokite pratimą. 

 

Septintas pratimas 

 

Atsistokite priešais stalą ištiestos rankos atstumu. Pasilenkite į priekį, šiek tiek sulenkite kelius, kad abiem rankomis galėtumėte pasiekti stalo kraštą. Rankas laikykite tiesiai, galvą – pečių lygyje. Palaukite taip 10 sekundžių, tada atsitieskite ir pasilankstykite į šonus. 

 

Kitos skausmo malšinimo priemonės 

 

Jei nugaros skausmas toks varginantis, kad pratimus atlikti tampa sudėtinga arba norisi pasitelkti visas įmanomas priemones skausmui malšinti, dar vienas efektyvus būdas – Perskindol Active gelis, padėsiantis atpalaiduoti įsitempusius raumenis nuo dažno sėdėjimo, buities darbų ar didelio fizinio aktyvumo. Ši priemonė turi dvigubą, šaldantį ir šildantį, poveikį ir yra tinkama įvairiems poreikiams. 

 

Savo sudėtyje „Perskindol“ turi net septynis eterinius aliejus, tad pasižymi ir aromaterapiniu poveikiu. Ji padės ne tik sumažinti nugaros skausmą, bet ir pagerins kraujotaką bei padės atpalaiduoti raumenis.

Komentarai