Lengvi būdai atsikratyti pilvo riebalų - padės šie produktai

Lengvi būdai atsikratyti pilvo riebalų - padės šie produktai

Ar jus kankina papildomi ant juosmens susikaupę riebaliukai, taip vadinamieji gelbėjimosi ratai? Galbūt jau išbandėte daugybę skirtingų būdų svoriui mesti, tačiau niekas nepadėjo. Pats laikas pakoreguoti mitybą. Pasirodo, pasirinkus tam tikrus produktus, pilvo riebalai pranyks taip greitai kaip ir atsirado.

 

Agurkas

 

Kadangi agurkas turi labai daug vandens, jo valgymas padeda numalšinti alkį ir troškulį. Jis taip pat puikiai tinka kaip užkandis prieš pagrindinį patiekalą. Tiesiog į vandens stiklinę įpjaustykite kelis griežinėlius šios daržovės. Be to, agurkas padeda iš organizmo pašalinti jame susikaupusius toksinus ir kenksmingas medžiagas.

 

Pomidorai

 

Ši daržovė ne tik populiari, bet ir vertinga, nes joje gausu kalcio ir vitamino C, mums reikalingo antioksidanto. Kartu vartojant kalcį ir vitaminą C, ši naudingų medžiagų kombinacija atakuoja pilvo srities riebalus.

 

Aštrūs pipirai

 

Aštriuose pipiruose daugiau vitamino C, nei apelsinuose, be to, jie padeda stabilizuot cukraus kiekį kraujyje ir taip sumažinti norą valgyti nesveiką maistą bei angliavandenius. Dar viena priežastis, kodėl patariama valgyti aštriuosius pipirus yra ta, jog juose randama kapsaicino, padedančio deginti kalorijas ir veiksmingai tirpdyti nereikalingus riebalus.

 

Lapinės daržovės ir žalumynai

 

Brokoliai, špinatai, romaniškos salotos, lapinis kopūstas ir lapinis runkelis turėtų būti kiekvieno iš mūsų mitybos raciono dalimi. Šiuose žalumynuose gausu naudingų medžiagų, stiprinančių kaulus, be to šie maisto produktai yra labai nekaloringi, todėl juos galima valgyti didelėmis porcijomis be jokio kaltės jausmo ar baimės sustorėti. Lapinės daržovės savo sudėtyje turi daug skaidulų, gerinančių virškinimą ir medžiagų apykaitą.

 

Avokadai

 

Ilinojaus universiteto Urbana-Champaign atliktas tyrimas parodė, kad suvalgant vieną avokadą per dieną, galima tirpinti „užsispyrusius“ pilvo riebalus. Rezultatai atskleidė, kad moterys, kurios kasdien valgė šviežią avokadą, vos per 12 savaičių pastebėjo, kad sumažėjo visceralinių riebalų kiekis ir pagerėjo poodinių pilvo riebalų santykis.

 

Avižos

 

Avižose gausu maistinių skaidulų, kurios yra itin atsparios virškinimo enzimams. Tai reiškia, kad jų organizmas neapdoroja kaip suvartojamų kalorijų. Valgant maistą su dideliu kiekiu skaidulų sotumo jausmas pasiekiamas greičiau, todėl išvengiama persivalgymo bei nepriaugama nereikalingų kilogramų.

 

Greipfrutai

 

Šie rūgštūs citrusiniai vaisiai patinka ne visiems, tačiau jie gali padėti greičiau pasiekti norimą svorį. Tyrimas parodė, kad greipfrutų vartojimas prieš valgį padėjo dalyviams suvalgyti mažiau ir jie greičiau pasisotino.

 

Žalioji arbata

 

Nors puodelis kavos atrodo neatsiejama ryto rutinos dalis, pakeisti ją žaliąja arbata gali būti puiki mintis. Žalioje arbatoje yra ir kofeino, ir antioksidanto EGCG. Tyrimai rodo, kad EGCG gali būti labai naudinga medžiaga norintiems numesti ištirpdyti pilvo riebalus.

Komentarai