Geresniam miegui: 10 faktų, kuriuos sužinoję rinksitės tik šio audinio patalynę

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Geresniam miegui: 10 faktų, kuriuos sužinoję rinksitės tik šio audinio patalynę

Miegodami žmonės praleidžia trečdalį savo gyvenimo, tačiau miegas toli gražu nėra tik laikas, praleistas gulint lovoje. Nuo pastarojo kokybės priklauso mūsų tiek fizinė, tiek emocinė sveikata, produktyvumas, nuotaika ir daugelis kitų faktorių. Dėl šių priežasčių pasirūpinti kokybišku ir ramiu miegu nenuginčijamai svarbu ir vienas iš būdų tai užtikrinti yra tinkamas patalynės pasirinkimas.

 

Tam, kad jums būtų lengviau išsirinkti kokybišką patalynę ir nepasiklysti tarp pasiūlymų gausos, „Lino gijos“ rekomenduoja išbandyti lininę patalinę, išsiskiriančia daugybe privalumų ir užtikrinančių kokybišką miegą. Vis dar netikite? Štai 10 faktų, kurie jus nustebins:

 

1. Tinka jautriai odai. Lininis audinys pasižymi unikaliomis antibakterinėmis savybėmis, jame mažiau kaupiasi purvas ir kiti nešvarumai, todėl linas tinka žmonėms, turintiems odos ligų ar, tiesiog, jautrią kūno odą. Taip pat dėl šių savybių lininis pluoštas itin tinkamas vaikams bei kūdikiams.

 

2. Miegant palaiko pastovią kūno temperatūrą. Linas išsiskiria unikalia kūno temperatūrą reguliuojančia savybe, kuri užtikrina kokybišką ir ramų miegą. Tik įsivaizduokite, kas gali būti geriau už patalynę, kuri šaltomis žiemos naktimis šildo kūną, o vasarą jį atvėsina? Būtent lininė patalinė gali jums suteikti šį komfortą.

 

3. Sugeria drėgmę ir prakaitą. Linas geriau nei kiti audiniai sugeria drėgmę neprilipdamas prie kūno. Ši natūrali audinio savybė užtikrins mažesnį prakaitavimą, leis išvengti nemalonaus „šlapios paklodės“ jausmo atsibudus po naktinio prakaitavimo ir padės kokybiškiau išsimiegoti.

 

4. Išgarina drėgmę. Negana to, kad linas drėgmę puikiai sugeria, jis ją lengvai ir išgarina, kadangi šis audinys itin greitai džiūva bei neprilimpa prie kūno.

 

5. Išsiskiria ilgaamžiškumu. Lininei patalynei savo tekstūra, prabanga ir kokybiškumu neprilygsta niekas. Ar galite patikėti, kad lininė patalynė jums tarnaus net 20-30 metų? O su kiekvienu plovimu ji tampa vis minkštesni ir elastingesnė, tad lininės patalynės pirkimas – puiki investicija.

 

6. Padeda gyventi tvariau. Šiandien vis dažniau atsigręžiant į lėto vartojimo įpročius bei ekologiją, linas puikus pasirinkimas savo namuose siekiant pajusti natūralumą bei greitą vartojimą iškeisti į kokybę. Juk gera žinoti, kad jūsų įsigytas produktas – šiuo atveju lininė patalynė nesudarys jokio žalingo poveikio gamtai.

 

7. Pagyvina bet kokį interjerą. Lininė patalynė savo subtiliai lengva ir nepretenzinga išvaizda sukuria jaukią ir estetišką miegamojo aplinką, todėl šis natūralus audinys lengvai pritaikomas tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.

 

8. Nereikalauja daug priežiūros. Lininis audinys – išeitis skubantiems ir namų ruošos darbų nemėgstantiems žmonėms. Gera žinia ta, kad lininio audinio nereikia lyginti, o susiglamžęs linas atvirkščiai – net suteikia daugiu žavesio ir išskirtinumo.

 

9. Neįsielektrina. Dar vienas išskirtinis lino bruožas tas, kad šis neįsielektrina. Prisiminkite, kokius nemalonius pojūčius sukelia antklodė ar kiti miegamajame esantys audiniai, kurie nėra atsparūs statiniam elektros krūviui. Linas šių gudrybių jums neiškrės.

 

10. Naudojamas net kosmose. Na ir pabaigai, įdomūs faktai apie liną, kurie tikrai nustebins. Ar žinojote, kad lininis audinys yra naudojamas kosmonautų apsauginiams rūbams bei išorinei kosminių laivų apsaugai? Be abejonės, tai tik patvirtina, koks kokybiškas ir tvirtas yra šis audinys.

 

Susipažinus su lino išskirtinumais ir įsitikinus jo nauda, „Lino gijos“ kviečia pasižvalgyti po lininės patalynės pasiūlymus, kur kiekvienas atras sau artimą spalvą, stilių, o gal net ypatingą dovaną sau ar artimiesiems. Visus patalynės pasiūlymus rasite čia.

Komentarai