Kaip pandemija pakeitė namų interjerą?

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Kaip pandemija pakeitė namų interjerą?

Nėra abejonių – koronaviruso sukelta situacija vienaip ar kitaip palietė kiekvieną iš mūsų. Tai iš esmės pakeitė daugelio žmonių gyvenimo būdą: nuo miego, darbo iki pramogų. Dėl įvairiausių ribojimų kur kas didesnę laiko dalį praleidome namuose, kuriuose nauji poreikiai pakeitė vyraujančias interjero dizaino tendencijas. Tad kokios jos?

 

Privačių erdvių poreikis

 

Daugumai iš mūsų teko artimiau susipažinti su darbu nuotoliniu būdu, o tai tiksliau reiškia – darbu iš namų. Visai šeimai ilgesnį laiką leidžiant vienoje gyvenamoje erdvėje iškilo tam tikrų netikėtų situacijų, susijusių su privatumu. Būtent šis laikotarpis padėjo suvokti, kaip svarbu kiekvienam turėti bent minimalaus dydžio vietą asmeniniams poreikiams.

 

Baldai, kurie sulaukė didesnio dėmesio

 

Kalbant apie baldus, šiuo laikotarpiu aktualesni tapo biurui skirti baldai, tokie kaip: rašomieji stalai, kėdės. Svarbus ir komforto aspektas, nes žymiai dažniau būnant sėdimoje ar gulimoje padėtyje – norisi patogumo. Dėl tos priežasties žmonės dažniau renkasi minkštesnes sofas, patogiam sėdėjimui pritaikytas kėdes.

 

Jeigu ir jums ilgas laiko praleidimas namuose atskleidė pakeitimų reikalaujančias vietas – pasiryžkite atsinaujinti. Būtent baldai Vilniuje (jei norite sužinoti salonų, kuriuose jie pardavinėjami, adresus, spauskite čia) yra patys įvairiausi ir skirtingų dizainų, kuriuos tikrai pritaikysite savo namuose. Jums tereikia atvykti ir išsirinkti patį mieliausią ir patogiausią.

 

Kūrybiškumas pamirštose vietose

 

Pabuvę ilgesnį laiką namuose, atradome vietų, kurias norėtume atnaujinti. Įvairios palėpės, garažai paverčiami darbo, sporto, maisto laikymo erdvėmis. Tai, ką žmonės darydavo išėję į viešumą, dabar nori perkelti į savo namus, kuriuose saugiai visa tai galėtų atlikti.

 

Kur kas didesnis dėmesys skiriamas lauko erdvėms įrengti

 

Pandemijos metu raginama mažiau būti uždarose patalpose ir daugiau laiko praleisti lauke. Tai paskatino atnaujinti prieš tai rečiau naudojamas lauko terasas, balkonus arba šias vietas įsirengti naujai. Bijodami užsikrėsti, tačiau norėdami pasimatyti su artimais žmonėmis, dauguma juos kvietė susitikti lauke. Šios erdvės įrengimui buvo perkami įvairūs baldai, kurie suteikia jausmą, jog laiką leidžiate svetainėje.

 

Namuose vyraujančias spalvas keičia ryškesnės

 

Įsivyravo tendencija, kuri apima ryškių spalvų pasirinkimą. Tikriausiai ilgą laiką leisdami namuose tarp ramių, natūralių spalvų pasiilgome kažko žaismingo, pozityvaus. Tokią nuotaiką ryškios spalvos ir suteikia. Žinoma, pasitaiko ir priešingų atvejų, kai ryškų, spalvingą namų interjerą norisi pakeisti natūralesniu, ramesniu. Tad didelė tikimybė, kad ilgai laiką leidžiant namuose žmonėms norisi kažko naujo.

 

Pandemija lėmė įvairius namų interjero pokyčius. Vienais atvejais jie didesni, kitais – mažesni. Nepriklausomai nuo to, dabartinė situacija tik dar kartą leido įsitikinti, kokia išties mums svarbi namų aplinka.

Komentarai