Tinkamos darbo erdvės sukūrimas namuose

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Tinkamos darbo erdvės sukūrimas namuose

Dėl COVID-19 viruso pandemijos daugelis žmonių dirba iš namų. Biuruose galbūt yra sudaryta darbui patogi aplinka – ergonomiškos kėdės, geras apšvietimas, darbo reikmenys po ranka. Tačiau savo namuose kažin, ar visa tai turima. Savarankiškai sukurti darbui palankią vietą gali būti sunki užduotis. Pateikiame 4 patarimus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, norint, kad tai padaryti būtų lengviau.

 

1. Tinkamo kambario pasirinkimas

 

Darbo erdvė turi būti atskirame kambaryje. Jei ji bus sujungta su kitą funkciją atliekančia vieta, susikaupti bus sunku. Tad išsirinkite kambarį, kuriame jaustumėtės produktyviausiai. Jei gyvenate mažame bute, daug pasirinkimų neturėsite. Tačiau jei dideliame – tinkamiausias darbo kambarys būtų kuo toliau nuo triukšmo ir kur gaunama daugiausiai natūralios šviesos. Ji užtikrins teigiamą nuotaiką ir padės pasirūpinti akių sveikata.

 

Jei namuose yra mažų vaikų, priklausomai kiek priežiūros jiems reikia, Jums gali reikėti sukurti darbo erdvę šalia kambario, kur jie praleidžia daugiausiai laiko. Tokiu atveju savo darbo erdvę galite sujungti su kitą funkciją atliekančiu kambariu.

 

2. Apgalvotas baldų pasirinkimas

 

Kadangi darbo erdvėje praleisite daug laiko, išsirinkite tokius baldus, kurie Jums garantuotų didžiausią komfortą. Atsisėdimui galite rinktis minkštas kėdes. Jos yra sukonstruotos taip, kad būtų patogios sėdėti ilgą laiko tarpą. Taip pat Jums reikės stalo, kuris būtų pakankamai didelis ir ant jo būtų galima laikyti darbo reikmenis. Rašomieji stalai internetu – patogus pasirinkimas, leidžiantis sutaupyti laiko.

 

3. Apšvietimas

 

Naudokite tokį apšvietimą, kuris būtų palankus Jūsų akių sveikatai. Nenaudokite per daug ryškios lempos, nes ji greitai ir lengvai išvargins akis. Per silpnas apšvietimas taip pat yra blogai, nes jis gali sukelti mieguistumo jausmą. Raskite tą „viduriuką“.

 

4. Minimalizmas

 

Darbo erdvė turi būti tvarkinga. Minimalizmas gali padėti tai pasiekti. Atsikratykite iš kambario daiktų, kurie yra nereikalingi darbui, tokiu būdu nesukursite netvarkos. Tas pats galioja ir baldams. Neturėkite kambaryje gaminių, kurie nukreips Jus nuo darbo ar tiesiog apsunkins erdvę. Priklausomai nuo profesijos, namų biure pasilikite, pavyzdžiui, tik stalą, kėdę ir lentyną. Tam, kad kambarys atrodytų jaukiau, galite panaudoti keletą dekoracijų.

 

Jūsų darbo erdvėje pilna dėmesį blaškančių ir nereikalingų daiktų? Vadovaukitės šiais patarimais, kurie padės susikurti tokį namų biurą, kuriame jausitės produktyviai ir komfortiškai.

Komentarai