Kai imunitetas sumažėja

Kai imunitetas sumažėja

Žiemos pabaiga ir ankstyvas pavasaris – sunkus išbandymas žmonių organizmams. Tai virusų ir gripo plitimo bei žmogaus imuniteto ženklaus sumažėjimo laikotarpis, nes trūksta vitaminų bei saulės. Baltijos šalių klimato sąlygomis būtent šiuo laikotarpiu, kuomet vasaros vaisiai bei daržovės jau pasibaigia, žmonėms ypač būtini vitaminai. Kaip sustiprinti imunitetą ir apsaugoti save nuo virusų?

Dr. Karina Vernere
Šeimos gydytoja

„Smarkūs temperatūros svyravimai, šalčių ir atodrėkių kaita – didelis išbandymas žmogaus galioms apsisaugoti nuo ligų, ypač dabar, virusų bei gripo plitimo metu. Šiuo laikotarpiu žmonių imunitetas labai nusilpsta, organizmui pritrūksta vitaminų. Tai gali būti susiję ir su netaisyklinga mityba, ir su kitais veiksniais.
Pavyzdžiui, apklausos liudija, kad daugelis gyventojų pastebėję pirmuosius gripo požymius „gydosi“ aspirinu. Tačiau tai skatina ir vertingų A, C, B, Ca ir K vitaminų šalinimą iš organizmo. Tą patį galima pasakyti ir apie įvairių širdies veiklą, kraujospūdį ir nervų sistemos veiklą reguliuojančių medikamentų naudojimą. Jie tai pat neigiamai veikia A, D, C vitaminus bei kalcį.

Imuniteto didinimui ir apsisaugojimui nuo ligų vaistinės siūlo įvairius vitaminų kompleksus, tarp jų ir Latvijos/Lietuvos gyventojams sukurtas Grindeks vitaminų kompleksas Gritamin® suaugusiems, kurio vitaminai ir mikroelementai subalansuoti kiekvienos atskiros sudėtinės dalies poveikio skatinimui.“

Multivitaminų ir mineralinių medžiagų kompleksas Gritamin® suaugusiems padeda stiprinti imunitetą ir atitolina organizmo ląstelių senėjimą, o tai svarbu vidutinio amžiaus žmonėms. Organizmas reikalauja daugiau rūpesčio, įvairios chroniškos ligos, pvz. širdies-kraujagyslių ligos, skrandžio-žarnyno susirgimai trukdo organizmui pilnai įsisavinti vitaminus bei mineralines medžiagas su maistu.

Produkto efektyvumą užtikrina unikali sudėtis. Jį sudaro vitaminai antioksidantai C, A, E, taip pat B grupės vitaminų kompleksas, skatinantis normalią nervų sistemos veiklą bei padeda mažinti nuovargį bei išsekimą. Baltijos šalių gyventojams svarbūs mikroelementai selenas ir cinkas skatina normalią imuninės sistemos veiklą.

2 psl. »

Komentarai