Kuo moterims naudingi pilvo šokiai?

Kuo moterims naudingi pilvo šokiai?

Daugelis žmonių į pilvo šokius žiūri kaip į egzotišką pramogą, kažką labai gražaus ir erotiško. Vis dėlto viskas yra kiek sudėtingiau – pasirodo, kad tokia veikla ne tik suteikia estetinį ir dvasinį pasitenkinimą, bet taip pat yra labai naudinga moterų sveikatai. Rytietiški šokiai normalizuoja organizmo veiklą ir padeda išspęsti daugelį specifinių problemų:

 

  • Pilvo šokio metu suaktyvinama kraujotaka (ypač mažajame dubenyje). Jis padeda pašalinti šlakus, praeina uždegimai ir net išnyksta miomos, nustoja formuotis cistos;
  • Po 6–12 mėnesių nuo užsiėmimų pradžios išnyksta menstruacijų skausmai, „tomis dienomis“ nebereikia gerti nuskausminamųjų;
  • Specialistų teigimu, pilvo šokiai gali padėti įveikti kiaušidžių disfunkciją;
  • Jau po 1 mėnesio pastebimai pagerėja stuburo būklė net toms moterims, kurios buvo patyrusios jo traumą;
  • Tokie šokiai jau po 2–3 mėnesių itin pagerina sąnarių lankstumą (gerų rezultatų gali tikėtis tiek jaunos merginos, tiek brandaus amžiaus moterys).


Pastebėtina ir tai, kad po užsiėmimų pagražėja veido spalva, normalizuojasi žarnyno darbas. Pilvo šokiai lavina judesių koordinaciją ir teigiamai veikia raiščius, vestibulinį aparatą, širdies ir kraujagyslių sistemą. Tai taip pat ir puiki hipertonijos bei kaklo osteochondrozės profilaktikos priemonė.

Pilvo šokius šokančioms moterims reikia ritmingai ir tolygiai kvėpuoti – tai padeda sumažinti stresą, nes ritmingas kvėpavimas veikia malonumo centrą. Į kraują patenka endorfinų, todėl pagerėja nuotaika.

Svarbi tokių šokių ypatybė yra ta, kad šokama atsipalaidavus, be jokių staigių judesių ir jėgos. Nugara tampa lanksti, stiprėja jos raumenys, todėl ir laikysena būna daug gražesnė.

2 psl. »

Komentarai (6)

mindaugas 2012-08-28 17:40
(tesinys) pasidomėkit moters anatomija ir tada pasidomėkit ka jis duoda ir ka ne tada apie jy spreskit
mindaugas 2012-08-28 17:38
eiiikit jau: nžn kaip tau bet man tai pilvo šokis yra labai moteriškas bei labai gražus. kiek teke girdėt tai šokant pilvo šoky sustiprėja gimdos raumenys ne bereikalo jį savo laiku daugiausiai šokdavo prostitutės ir panašiai arba žmonos savo vyrams kada būdavo pasiruošusios lytiškai sueičiai. o kas liečia apkūnes moteris ir kūdas tai yra kur kas gražiau kai jį šoka apkūnesnė moteris ar mergina, kai matosi kai juda kiekvienas kūno centimetras skirtingai. vyrai jūs pirma juo pasidomėkit tuo šokiu
Lika 2012-08-09 13:22
Vyrai čia ne prie ko: jiems išties pasivaidena, kad moteris šoka siekdama juos į lovą privilioti (lyg dėl to reikėtų vargintis :-) Iš tikrųjų tai moterų šokis moterims. Subrendusių moterų šokis.
lietuve 2012-08-08 20:09
O kekvienas vyras turi ismokti sokti byybio soki jai jau taip ta moteri pavaizduoja siam amziuj kaip kokia kale.
eiiikit jau. 2012-08-08 19:01
Nepatinka man tie pilvo sokiai, nors tu ka... Net neidomu, kartais net nuobodu ziuret. Ypac kai soka storesnes (nieko pries storus zmones neturiu, pati ne kuda:)) , jokio ten grozio. Va taip va.
Lika 2012-08-08 13:56
Nuostabiausias šokis moterims! Jokių amžiaus ir svorio apribojimų.