„VS-fitness“ gimtadienio šventė: sportas, dovanos ir garsūs svečiai

„VS-fitness“ gimtadienio šventė: sportas, dovanos ir garsūs svečiai
Organizatorių nuotr.

Pirmadienį PPC „Ozas“ įsikūręs „VS-fitness“ sporto klubas šventė savo penktąjį jubiliejinį gimtadienį. Klubo vadovė Kristina Mikalauskienė dėkojo ir džiaugėsi savo didele trenerių komanda, tarp kurių visi savo srities profesionalai, ir ištikimais klubo nariais.

Renginio vedėju tapęs šokėjas ir choreografas Tomas Legenzovas kalbino asmeninius sporto trenerius Andrių Pauliukevičių ir jo žmoną Ilką Adams, kurie pasakojo, kodėl jie pradėjo sportuoti ir dalijosi patarimais su siekiančiais pakeisti savo kūną sporto salėje.
 Į „VS-fitness“ gimtadienio šventę susirinko nemažas būrys pramogų pasaulio atstovų: Natalija Bunkė, kuri savo daina iškart subūrė sporto salės lankytojus aplink save, pasakojo apie savo kūno pokyčius, jos sesuo Kristina Ivanova, trumpam tapusi iliuzinisto Manto Wizard asistente. Mantas šventės metu prisipažino, kad ir kiek triukų mokėtų, vis dėlto lengvai pradanginti nereikalingų kilogramų dar neišmokęs ir sporto klubo treneriams pažadėjo grįžti į salę ir pradėti sportuoti.

Vakaro vedėjas Tomas Legenzovas sukvietė visus norinčius prisijungti ir kartu pasimokyti flashmobo judesių. Kartu su sporto klubo lankytojais šoko Deividas Meškauskas, Natalija Bunkė, Mantas Wizard, Viktorija Sutkutė.
 Renginio metu buvo pristatyti pirmieji Vilniuje nemotorizuoti bėgimo takeliai. Naujasis bėgimo metodas naudoja kur kas daugiau energijos per trumpesnį laiko tarpą, taip sudeginama daugiau kalorijų. Trumpas varžybas ant šių bėgimo takelių surengė Lietuvos vicečempionas, olimpietis Mindaugas Norbutas.

Šventės metu netrūko dovanų: visi aktyviai dalyvavę žaibiškame bėgimo maratone, Tomo šokių pamokoje, atsakinėję į klausimus buvo apdovanoti. Dalyvių laukė motyvuojančios toliau savimi rūpintis dovanos: nuo Andriaus Pauliukevičiaus ir Ilkos Admas knygų, „Reebok“ gertuvių, šokdynių, sportinių pirštinių, iki „VS-fitness“ narysčių ir individualių treniruočių. Daugiausia emocijų sukėlė Deivido Meškausko laimėta asmeninė treniruotė su Jolanta Leonavičiūte, dirbančia „VS-fitness“ sporto klube.
 

Komentarai