Daugelis iš mūsų kosulį gydosi namuose. Vaistinėse galima įsigyti nemažai priemonių, padedančių kovoti su šia problema. Natūralių priemonių – dar daugiau. Kaip sau padėti?
Tikriausiai kiekvienas lietuvis puikiai žino, kaip atrodo ir kaip kvepia čiobrelis, juk jis naudojamas ne tik kaip vaistinis, bet ir kaip prieskoninis augalas. Paprastieji čiobreliai įprastai auga sausuose pušynuose ir smėlėtose vietose, tačiau jų taip pat galima rasti pūdymuose ar žvyrduobėse.
Statistika rodo, kad maždaug 20% žmonių, sergančių ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, skundžiasi kosuliu, ir tai yra normalu. Kosulys – tai apsauginė organizmo reakcija. Jis būtinas, kad pašalintų iš kvėpavimo takų tam tikrus elementus (juk smarkiai dirginti gali netgi mikroskopiniai). Vis dėlto ne visi žino, kaip su kosuliu reikia ...
Miežiai – pati seniausia žmonių auginama grūdinė kultūra. Apie gydomąsias jos savybes žinoma jau nuo neatmenamų laikų. Kuo gi naudingi miežiai?
Ne visiems pavyksta išvengti lietingo ir vėjuoto oro keliamų pavojų – dažnas iš mūsų patiria, kas yra peršalimas. Štai 5 būdai, kurie padės palengvinti kosulį ir jo keliamus nemalonius pojūčius.
Kas yra kosulys, savo kailiu anksčiau ar vėliau tenka patirti kiekvienam. Kartais norint įveikti šią problemą nereikia skubėti ryti mikstūrų ir tablečių – užtenka ir visai negudrių (tačiau laiko patikrintų) priemonių.
Šokoladas – saldi nuodėmė, tapusi daugelio ginčų priežastimi. Štai keli įdomūs faktai.
Daugeliui iš mūsų bent kartą gyvenime tenka susidurti su laringitu. Kaip jį tpažinti ir kokių priemonių imtis, kas palengvintumėte ligonio kančias?
Įveikti kosulį galima skirtingais būdais – geriant vaistus arba naudojant natūralias priemones. Kokie liaudiški metodai patys veiksmingiausi?
Kosulys – ne tokia jau paprasta problema, kaip daugeliui atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ypač jeigu jis stiprus ir ilgai nepraeina. Ką daryti?
Viename kvadratiniame pažasties odos centimetre gali būti iki 500 milijonų bakterijų