Greitas būdas įveikti kosulį

Greitas būdas įveikti kosulį

Kosulys – ne tokia jau paprasta problema, kaip daugeliui atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ypač jeigu jis stiprus ir ilgai nepraeina. Ką daryti?
 
Siūlome išbandyti seniai žinomą, tačiau gana retai naudojamą kosulio gydymo būdą – „paplotėlius“ su medumi. Jis tinka netgi krūtimi maitinamiems mažyliams.
 
Galimi keli variantai.
 

  • Sumaišykite po šaukštą medaus ir druskos, tolygiai paskleiskite ant tvarsčio arba medvilninės skiautelės ir dėkite nakčiai ant krūtinės. Ryte nutrinkite odą drėgna servetėle. Paprastai ant kūno lieka tik druska.
  • Lygiomis dalimis sumaišykite saulėgrąžų aliejų, medų ir miltus. Visa tai dedama ant binto arba marlės, paviršius uždengiamas polietileno plėvele ir vatos sluoksniu. Nuplaunama po 3 valandų.
  • Sumaišykite 1 šaukštą medaus, 1 šaukštą saulėgrąžų aliejaus, tiek pat miltų ir sausų garstyčių. Iškočiokite ploną paplotėlį ir dėkite ant krūtinės arba nugaros maždaug 2 valandoms. Labai gerai į tokį paplotėlį įmaišyti ir šaukštą degtinės, viską pakaitinti virš karto vandens ir dėti ant nugaros arba krūtinės, neliečiant širdies zonos.

 
Paprastai užtenka vos 2 tokių procedūrų, kad kosulys aprimtų arba išnyktų visiškai.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.

Kitas faktas