Paskelbkite karą bakterijoms virtuvėje!

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Paskelbkite karą bakterijoms virtuvėje!
Granitinės „Franke“ plautuvės (nuotr. Gamintojo)

Virtuvė – vieta, kurioje susidaro palankios sąlygos daugintis bakterijoms, todėl čia labai svarbi higiena. Ant įprastų paviršių bakterijos dauginasi nuolat, ir jau po dvidešimties minučių jų skaičius išauga dvigubai.

„Franke“ perspėja – virtuvėje, kur ruošiama maistas, taip būti neturėtų.

Būtent „Franke“ plautuvių gamyboje yra naudojami skirtingų dydžių granito dalelės, todėl nelygumai užpildomi mažesnės faktūros dalelėmis. Paviršius tampa lygesnis ir lengviau valomas.

„Franke“ granitinės plautuvės gaminamos iš tikro granito – jo plautuvėse yra net 80 proc.

„Reikia atkeipti dėmesį, kad granitas yra ketvirtas pagal kietumą mineralas po topazo, rubino ir deimanto. Elastiškumo „Franke“ granitinėms plautuvėms suteikia labai kokybiška rišamoji medžiaga akrilas“, – teigia „Franke“ atstovas Lietuvoje Remigijus Nacevičius.

Granitinės plautuvės yra labai kietos, sunkiai braižosi ir pasižymi atsparumu karščiui.

Renkantis granitinę plautuvę reikėtų atkreipti dėmesį, iš ko jos yra pagamintos. Neretai galima rasti plautuvių iš dirbtinio granito ar akmens masės – jos nepasižymi anksčiau išvardintomis savybėmis.

„Juk jūs nenorėtumėte, kad plautuvė paprasčiausiai išbluktų ar pakeistų spalvą į ją pilant užvirusį vandenį, ar liktų dėmė pastačius karštą puodą“, – kalba R. Nacevičius.

„Franke“ granitinės plautuvės išsiskiria ir savo „Fragranit“ higienos funkcija – „Sanitized“ paviršius efektyviai išsaugos švarą virtuvėje. „Sanitized“ technologijos paslaptis – sidabro jonai.

Sidabras neleidžia daugintis bakterijoms, o tai yra ypač aktualu virtuvėje, kur gaminamas maistas ir keliami aukštesni reikalavimai higienai.

„Franke“ siūlo itin platų granitinių plautuvių pasirinkimą bei dešimties spalvų gamą.

Kiekvienas ras ir prisitaikys granitinę plautuvę pagal savo modernios ar klasikinės virtuvės stilių, spalvą, dydį, funkcionalumą ir poreikius. „Pastebima tendencija, kad žmonės pageidauja plautuvių su didesniais dubenimis, kur kas gilesnių, nes supranta, jog indaplovėje neišplaus skardos ar didesnių puodų. „Franke“ būtinai turės patį tinkamiausią variantą“, – sako R. Nacevičius.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.

Kitas faktas