Kai kurie žmonės džiaugiasi tuo, jog jiems niekada neteko skolintis, tačiau nutinka kokia nors nelaimė susijusi su sveikatos problemomis, kai neatidėliotinai prireikia papildomų pinigų. Dažniausiai prireikia įsigyti brangius vaistus, o kartais tenka susimokėti ir už gydymą, jei kas nors nutinka svečioje šalyje. Žinoma, tokių sumų neretai žmonės ...
Neatskiriami poilsio gamtoje palydovai – įkyriai zyziantys ir besikandžiojantys uodai. Pelkėtose ir apskritai drėgnesnėse vietose šiltu oru žmogų ir gyvūnus puola nesuskaičiuojami uodų spiečiai.
Džiaugiamės šiltais orais, lepinamės saulutėje ir dažnai net nepajuntame, kaip nusvylame. Visi žinome, kad būnant saulėje reikia naudoti apsaugines priemones, nepersikaitinti, tačiau kartais nepasirūpiname savimi ir vėliau turime ieškoti priemonių, kurios pagydytų mūsų negaluojančią odą.
Visi mes daugiau ar mažiau susiduriame su zvimbiančiais, geliančiais ir kandančiais vabzdžiais, todėl naudinga žinoti, kaip elgtis tokiose situacijos.
Atsibodo gerti vaistus nuo galvos skausmo arba dėl prastos savijautos koreguoti darbo grafiką? Išbandykite šias priemones – jos nereikalauja nei gausybės laiko, nei pinigų.
Kad suprastume, kaip pakoreguoti įprastinės floros sudėtį, reikia žinoti, kaip ją išsaugoti šiuolaikinio gyvenimo sąlygomis.
Vargu ar atsirastų bent vienas žmogus, kuriam nebūtų žinomas disbakteriozės terminas... Ir vis dėlto – kas tai? Kaip ji diagnozuojama, gydoma ir iš viso – ar reikia ją gydyti? O gal galima jos išvengti?
Tikrai kiekvienas iš mūsų bent kartą gyvenime yra susižalojęs: ar su aštriu peiliu pirštą persipjovęs, ar tiesiog nugriuvęs. Taigi mokėti tinkamai pasirūpinti žaizda – tiesiog privaloma. Kaip tai daryti, kad ji užgytų greičiau ir be jokių nepageidaujamų pasekmių?
Nors ši vasara karščiais nepasižymi, dalinamės keliais paprastais patarimais, padėsiančiais jaustis puikiai net per didžiausią kaitrą!
Kad ir koks nesudėtingas procesas atrodytų dantų valymas, čia klaidų, deja, neišvengiama... Ką reikėtų žinoti?
Pasaulyje nebūna pačių geriausių kontaktinių lęšių ir priemonių juos prižiūrėti, tačiau galima rasti tinkamiausius. Tai gan efektyvi regėjimo koregavimo priemonė, o ar ji tikrai tiks, priklauso nuo daugelio dalykų.
Viduriavimas – pasituštinimas skystomis ar vandeningomis išmatomis daugiau nei 3 kartus per parą. Dažniausia priežastis – virškinamojo trakto infekcija, plintanti per užterštą maistą, vandenį ar kontaktiniu būdu
Geologai ir paleontologai per savo kasinėjimus randa kadaise mirusių žmonių kaukolių, kuriose ant dantų nėra nė ženklo ėduonies, o emalis beveik dukart storesnis ir tvirtesnis nei šiuolaikinių Homo sapiens atstovų. Kur paslaptis?
Mesti rūkyti nėra lengva, tačiau įmanoma. Tinkamiausias būdas tai padaryti ir daugiau nebegrįžti prie šio blogo įpročio – žinoti, kas galėtų vėl paskatinti pradėti rūkyti, kokias galimybes turite ir kur galite kreiptis pagalbos.
Antsvoris ne tik padidina kai kurių ligų riziką, bet taip pat ir pakoreguoja jau esamų gydymą. Ką reikia žinoti apkūniems pacientams?
Elektroninės cigaretės – sparčiai populiarėjanti įprastų cigarečių „alternatyva“. Tik ar tikrai jos tokios saugios ir nekaltos, kaip mus bandoma įtikinti?
Išsiblaškymas, nesugebėjimas susikaupti, silpnumas – visa tai yra pervargimo požymiai. Normalu, jeigu taip jaučiatės vakare, po įtemptos darbo dienos. O ką daryti, jei visa tai ramybės neduoda nei rytą, nei dieną?
Peršalimo ir virusinėm ligom sergame ne tik žiemą. Tokiais atvejais puolame gydytis įvairiomis priemonėmis: geriame žolelių arbatas, vartojame vaistus nuo slogos, gerklės skausmo, kosulio. O gal vertėtų išmėginti inhaliacijas?
Kai kurie žmonės yra linkę manyti, kad šlapimo nelaikymo problema atsiranda dėl mažos šlapimo pūslės. Iš tiesų, sveiko žmogaus šlapimo pūslė gali išlaikyti 400-450 ml skysčio.
Viename kvadratiniame pažasties odos centimetre gali būti iki 500 milijonų bakterijų