Maistas, gerinantis vyrų sveikatą

Maistas, gerinantis vyrų sveikatą

Valgydami dažniausiai net nesusimąstome, kokią naudą skirtingi produktai duoda mūsų organizmams. Šį kartą visą dėmesį skiriame vyrams. Štai 6 produktai, kurie padės išlaikyti gerą sveikatą.

Moliūgų sėklos

Tai geriausias vaistas nuo prostatos ligų, kurios itin aktualios vyrams nuo 40 metų. Be to, moliūgų sėklose gausu vitaminų B1, B2, C, PP, E, pektinų, dervos, mineralinių medžiagų ir t.t. Vienas iš svarbiausių privalumų – didelis kiekis magnio. Teigiama, kad didelis kiekis magnio mažina tikimybę mirti ankstyvame amžiuje.

Džiovintos slyvos

Norite būti aktyvūs ir pamiršti nuovargį? Tuomet būtinai reguliariai valgykite džiovintas slyvas. Jose gausu vitaminų ir mineralinių medžiagų, kurios gerina nervų sistemą ir stiprina raumenis. Be to, džiovintos slyvos pagerina virškinimo sistemą ir atsparumą ligoms.

Burokėliai

Gera kraujotaka ir stiprios kraujagyslės – vienas iš svarbiausių tvirtos sveikatos rodiklių. Kad kraujagyslės visuomet būtų sveikos, vartokite burokėlius, kurių sudėtyje yra folatai ir betainas, mažinantys uždegimo komponentus. Geriausia žinia ta, kad burokėlius galima valgyti tiek žalius, tiek virtus ar marinuotus.

Granatų sultys

Jeigu norite kuo ilgiau išsaugoti savo vyriškumą, jums padės ne tik moliūgų sėklos, bet ir granatų sultys. Jų sudėtyje gausu antioksidantų, gerinančių erekciją. Teigiama, kad nuolatos geriant šias sultis po vieną stiklinę per dieną, poveikis būna panašus į Viagros.

Cinamonas

Cinamonas – puikus, tačiau dažnai primirštas prieskonis, padedantis išvengti širdies ir kraujagyslių ligų. Be to, cinamonas padeda išvengti cukrinio diabeto.

Kopūstas

Antsvoris – ne tik estetinė, bet ir fizinė problema, labai apsunkinanti gyvenimą. Faktas, kad kopūstai skaido riebalus, todėl savaime padeda lieknėti.  Be to, kopūstų ląsteliena suaktyvina virškinamąjį traktą bei sumažino cholesterolio kiekį.

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas