Papokštauti norėjęs vyras sužinojo, kad serga vėžiu

Papokštauti norėjęs vyras sužinojo, kad serga vėžiu
@ Shutterstock

Neaišku, kaip vyrui šovė į galvą atlikti nėštumo testą, bet tai išgelbėjo pokštininko gyvybę.
 
Reddit.com vartotojas įkėlė nuotrauką, kurioje jo draugas parodė, kaip atliko nėštumo testą. Testas buvo teigiamas. Smagių komentarų lavinoje buvo pora verčiančių sunerimti. „Jeigu tai tiesa, jums reikia kreiptis į gydytoją ir pasitikrinti, ar nesergate sėklidžių vėžiu. Aš rimtai“, - rašė vienas komentatorius. Kitas pridėjo: „Jums būtina kreiptis į onkologą. Papasakokite jam, kad atlikote nėštumo testą, ir kad šis buvo teigiamas.“
 
Vėliau paaiškėjo, kad šie įspėjimai išgelbėjo žmogaus gyvybę – Reddit vartotojas viską papasakojo savo draugui, ir šis nutarė pasitikrinti. Gydytojai aptiko nedidelį auglį.
 
Nėštumo testai reaguoja į chorioninį gonadotropiną (HCG) – hormoną, kuris gaminasi nėštumo metu, tačiau jis gali gamintis ir sergant kai kurių vėžio formomis, pavyzdžiui, sėklidžių vėžiu. Šis onkologinių ligų tipas gana retas: juo per metus suserga tik 1 iš 20 000 stipriosios lyties atstovų. Vyrų amžiaus vidurkis – 40 metų, tačiau suserga ir jaunesni. Daugiau nei 90% vyrų po tokios diagnozės gali sėkmingai pasveikti.

Komentarai