Sužinokite, kokia apsauga gelbėja vyrus sutrikus šlapimo pūslei

Sužinokite, kokia apsauga gelbėja vyrus sutrikus šlapimo pūslei

Ar žinojote, kad kas ketvirtas vyresnis nei 40 metų vyras patiria šlapimo nelaikymą? Tai pasitaiko daug dažniau, nei daugelis numanome. Deja, didelė dalis šių vyrų vengia kreiptis pagalbos ir net nenutuokia, kad yra specialiai jiems sukurtų itin diskretiškų higienos priemonių, padedančių išlikti sausiems ir aktyviems kasdien.

 

Sklandų šlapimo sistemos darbą gali trikdyti daugelis veiksnių. Pavyzdžiui, atlikus prostatos operaciją, gali laikinai susilpnėti šlapimo pūslės raumenys. Šlapimo nelaikymą gali lemti ir prostatos dydžio pokyčiai ar šlapimo takų infekcijos. Taip pat įtakos gali turėti vartojami šlapimą varantieji vaistai arba tam tikros ligos, pavyzdžiui, diabetas, išsėtinė sklerozė, Parkinsono liga, Alzheimeris.

 

Vyrai, pajutę kokius nors simptomus (pavyzdžiui, dažnas ir staigus noras šlapintis, trūkinėjanti šlapimo srovė, diskomfortas, skausmas ar deginimas šlapinantis ar pan.), turėtų nieko nelaukdami apsilankyti pas gydytoją. Jis padės nustatyti tikslią diagnozę ir paskirs gydymą.

 

Žinoma, stipriosios lyties atstovams apie tokius intymius dalykus kalbėti sunku. Užuot suėmę save į rankas ir iš esmės išsprendę situaciją, vyrai dažnai nepripažįsta savo būklės ir bando išsisukti savo sugalvotais sprendimo būdais. Pavyzdžiui, apsaugai nuo šlapimo pratekėjimo naudoja tualetinį popierių ar vienkartines servetėles, bando dažnai keisti apatinius, nešiojasi atsarginę apatinių porą. Tačiau tokiems sprendimams nepadėjus pradeda vengti viešumos arba nuolat sukti galvą, kurgi yra artimiausias tualetas. Vis dėlto viskas būtų daug paprasčiau, jeigu vyrai žinotų, kad įklotai gali būti skirti ne tik moterims ar sunkiems slaugomiems ligoniams.

 

Sprendimas, sukurtas specialiai vyrams

 

Šiandien vaistinėse galima įsigyti šlapimą sugeriančių priemonių, kurios yra sukurtos specialiai vyrams. Nustebsite, kad jos ne tik puikiai prisitaiko prie vyro anatomijos, bet ir išsiskiria itin vyrišku dizainu. Pamirškite gąsdinančiai didelius sunkiems ligoniams naudojamus įklotus. Šiuolaikiški „TENA Men“ vyriški įklotai ir vienkartinės kelnaitės -- tai patikima apsauga nuo šlapimo pratekėjimo ir kvapo, kurios niekas nepastebės.

 

Itin diskretiški įklotai

 

Esant lengvam ar vidutiniam šlapimo nelaikymui skirti naudoti įklotai „TENA Men“ yra tokie ploni ir lengvi, kad be vargo tilps į kišenę nešiotis su savimi. Bet svarbiausia, kad jie yra nepastebimi po drabužiais. Išgaubta kaušelio forma padeda įklotams idealiai priglusti prie kūno, dėl lipniosios juostelės jie tvirtai laikosi apatiniuose ir išlieka savo vietoje, o dėl pakankamo ir gerai paskirstyto puikiai absorbuojančio sluoksnio greitai sugeria šlapimą. Kai šlapimo išlaša ar išbėga negausiai, rekomenduojama rinktis patį mažiausią, juodos spalvos įklotą „TENA Men Protective Shield“. Nevalingai ištekant daugiau šlapimo, rekomenduojama rinktis didesnio sugėrimo „TENA Men“ apsauginius įklotus (LEVEL 1, LEVEL 2, LEVEL 3).

 

Didesnė apsauga ir dieną, ir naktį

 

Kai šlapimo išteka gausiai, tai taip pat ne priežastis atsisakyti aktyvaus gyvenimo būdo. Tokiais atvejais padės specialios vyriškos kelnaičių tipo sauskelnės „TENA Men Pants Plus“. Jos dėvimos kaip įprasti kasdieniai apatiniai ir taip pat išsiskiria savo specialiai vyrams pritaikyta forma. Kelnaitės yra tamsiai mėlynos spalvos, atrodo labai diskretiškai ir puikiai sugeria, apsaugo nuo pratekėjimo.

 

Visi „TENA Men“ gaminiai vyrams yra pagaminti iš dermatologiškai patikrintos, orui laidžios medžiagos, kuri yra švelni ir maloni odai. Speciali kvapo neutralizavimo technologija  „Odour ControlTM“ apsaugo nuo nemalonaus kvapo atsiradimo, kurio taip baiminasi daugelis vyrų.

 

 

Diskretiški ir patikimi šlapimą sugeriantys įklotai ir kelnaitės vyrams „TENA Men“.

 

Kur ieškoti?

Šiuolaikiškų „TENA Men“ gaminių vyrams ieškokite vaistinėse arba internetinėse vaistinių parduotuvėse. Jeigu abejojate, kurį gaminį rinktis, pasitarkite su vaistininku, gydytoju arba užsukite į interneto svetainę www.tena.lt, kur galite užsisakyti NEMOKAMĄ pasirinkto įkloto pavyzdį.

 

Komentarai