Kad rankos būtų gražios ir sveikos

Kad rankos būtų gražios ir sveikos

Buities darbai, indų plovimai ir įvairios cheminės priemonės sausina mūsų rankas, o nagai tampa trapūs, pradeda skilinėti. Kaip išsaugoti gražią rankų odą ir sveikus nagus?
 

  • Namų ruošos darbus dirbkite mūvėdami pirštines.
  • Citrinų kaukė lūžinėjantiems nagams.  Indelyje išspauskite citrinos sultis ir įlašinkite kelis lašus alyvuogių aliejaus. Gautą masę sumaišykite ir joje pamerkę pirštus palaikykite kelias minutes. Rankas nuplaukite drungnu vandeniu. Patartina procedūrą pakartoti bent kelis kartus per savaitę.
  • Nagų stiprinimas svogūnais. Svogūną perpjauname pusiau ir švelniais judesiais triname nagų paviršių. Baigus procedūrą nuplauname rankas, įmasažuojame kremą (su vitaminu E). Norint striprių ir nelūžinėjančių nagų, procedūrą reikia kartoti kiekvieną vakarą, dvi savaites.
  • Bulvių kaukė (lygina ir švelnina rankų odą). Išverdame kelias bulves, nulupame ir sutriname. Įlašiname kelis lašus bulvių nuoviro, glicerino ir alyvų aliejaus. Sumaišome iki vienalytės masės, tepame ją ant rankų ir užmauname medvilnines pirštines. Laikome iki 10-15 min.
  • Rankų odos paraudimams gydyti – petražolės. Saują smulkintų petražolių užpilti keliomis stiklinėmis vandens ir virti iki 20 min. Atvėsiname. Nuoviru įtriname rankų odą. Rekomenduojama kelis kartus per dieną, kelias savaites.
  • Pašildome kelis lašus alyvų aliejaus sumaišome su keliais lašais citrinų sulčių ir tepame rankas. Naudojame kaip kremą.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.

Kitas faktas