Kaip pavasarį pasirūpinti nagais

Kaip pavasarį pasirūpinti nagais

Pagaliau atėjo ilgai lauktas pavasaris... Vis dėlto toli gražu ne visi turi kuo pasidžiaugti: vieni priaugo keletą nereikalingų kilogramų, kitiems prasideda sezoninis plaukų slinkimas, o dar kitiems atsiranda nagų problemų. Galima kaltę suversti hipovitaminozei ir kitiems reiškiniams, tačiau tiesa ta, kad šiuo metų laiku savimi tenka itin pasirūpinti.

Šalčiai ir pereinamieji laikotarpiai visada pridaro daug žalos mūsų išvaizdai. Dėl vitaminų ir saulės trūkumo nukenčia ne tik oda. Pažiūrėjus, kaip atrodo žmogaus rankos ir nagai, galima apie jį labai daug pasakyti – tiek apie jo fiziologiją, tiek apie charakterį. Pirmas įspūdis dažniausiai būna lemiamas, todėl apsileisti negalima.

Sveika mityba – pirmas žingsnis grožio link. Ta pati taisyklė galioja ir nagams: jeigu jie linkę lūžinėti, sluoksniuotis arba yra per daug minkšti, vadinasi, organizmui tikrai reikia pagalbos. Produktai, kuriuose daug kalcio, biotino ir jodo, padės papildyti vitaminų ir mineralinių medžiagų atsargas, be to, yra gausybė priemonių, kurios gali grąžinti nagams sveiką išvaizdą.

Jeigu jūsų nagai:

a) Minkšti ir ploni. Tokių nagų savininkams trūksta medžiagų, suteikiančių nagams tvirtumo, be to, o patys nagai dažniausiai būna per daug drėkinami.

Šioje situacijoje padeda specialios priemonės, sustiprinančios nagų plokšteles, ir preparatai, skatinantys jų regeneraciją. Rankų kremų ir aliejų geriau atsisakyti – jie tik pablogina minkštų nagų būklę.

Siūlome išmėginti medaus vonelę – ji nagams grąžins tvirtumą ir sveiką išvaizdą: išplakite vieną kiaušinį, įdėkite šaukštelį medaus, porą šaukštų alyvuogių aliejaus ir išmaišykite, pakaitinkite vandens vonelėje (kiaušinis neturi denatūruotis). Įmerkite pirštų galiukus į gautą mišinį, po 10 minučių nuvalykite masės likučius, o nagus pasitepkite maitinamuoju kremu.

2 psl. »

Komentarai (1)

Irena 2014-04-04 12:18
Ka daryti kai atsirda grybelis ant kojos nago kA naudoti patarkite prasau

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas