Kaip paspartinti nagų augimą ir pagerinti jų būklę?

Kaip paspartinti nagų augimą ir pagerinti jų būklę?

Pagal rankų odos būklę dažniausiai nėra sunku nustatyti tikrąjį dailiosios lyties atstovės amžių ir socialinę padėtį. Ne ką mažiau informacijos suteikia ir nagai – iš jų galima spręsti apie organizmo veiklos sutrikimus, įvairias ligas. Dėl šių priežasčių savo rankomis reikia rūpintis lygiai taip pat, kaip ir veidu arba kūnu, puoselėti jas ir lepinti.

Nagų augimo greitis ir tvirtumas priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui: vartojamo maisto kokybės, organizmo ir nervų sistemos būklės, aplinkos... Labai dažnai užtenka tiesiog pakoreguoti savo racioną ir pradėti vengti streso, kad nagai nustotų sluoksniuotis ir lūžinėti, tačiau jeigu šios problemos atsiranda dėl kokios nors ligos, savaime suprantama, pirmiausiai reikia kovoti su ja, o tik po to griebtis kitų gudrybių.

Štai keli naudingi patarimai, kurie padės greičiau trokštamų rezultatų:

 

  • Visų pirma, kad turėtumėte gražius, stiprius ir lygius nagus, reikėtų pamiršti apie odelių šalinimą ir kitas su tuo susijusias manipuliacijas. Būtent po kutikule susidaro nauji būsimojo nago milimetrai, todėl bet kokios procedūros, susijusios su jų apkarpymu, traumuoja šią zoną, o nagai auga silpnesni ir nelygūs.
  • Antra – reikia pabrėžti, kad nagai pradeda labai greitai augti vandenyje, todėl norinčioms paspartinti šį procesą rekomenduojama darytis įvairias rankų voneles. Į vandenį galima įpilti beveik visko, kas tik šaus į galvą – nuo eterinių aliejų ir žolelių nuovirų bei antpilų iki jūros druskos ir jodo. Svarbiausia, kad rankas taip palepintumėte reguliariai, bet po vieną ar du kartus per savaitę. Tai ne tik paspartins nagų augimą, bet ir pagerins rankų odos būklę.
  • Trečia – nepamirškite pamaitinti nagų specialiu riebiu kremu. Geriausia tai daryti kiekvieną vakarą prieš miegą. Šią priemonę galima pakeiti ir jodu – patepkite juo 7–10 vakarų iš eilės savo nagus. Jeigu skydliaukė funkcionuoja normaliai, jodas iki ryto turėtų susigerti visiškai, nepalikdamas nė menkiausio pėdsako, o nagai sutvirtės ir bus sveikesni.
  • Nagų būklę pastebimai pagerina paprasčiausios citrinų sultys: reikia daryti vadinamąsias „citrinų voneles“. Vienam kartui jums reikės pusės šio vaisiaus – tiesiog įkiškite pirštus ir laikykite tiek, kiek tik galite (procedūrą galima atlikti, pavyzdžiui, žiūrint filmą). Po to plauti rankų nereikia – užtenka patepti nagus kremu ir eiti miegoti. Jeigu sąžiningai lepinsite juos taip visą savaitę, nagai bus tokie pat gražūs ir sveiki, kaip ir priauginti. Tai neliks nepastebėta ir aplinkinių.
2 psl. »

Komentarai (43)

Evita 2022-07-19 18:51
Blogai
Skaiste 2022-06-26 10:12
As noru ligų nagu
Elena 2022-06-10 14:46
Patarimai nuostabūs. Nagai laikėsi nuostabiai ilgai... Puikūs patarimai. Verta paklausyti. Tik dar nuo savęs galiu pridėti, kad galima į vandenį išspausti citriną ir bus nuistabu
Tija 2021-11-28 21:55
Labai geri patarimai
Avrora 2021-11-07 20:30
ačiū jums labai dabar pas mane daug gražesni ir ilgesnį nagai
Odeta 2021-03-28 18:00
Nepraeina
Tiesiog Vika 2021-03-10 08:24
Šiaip nėra labai geras tekstas nes konkrečiai nerašo kaip auga nagai
Liuba 2020-02-14 19:57
Geras
Liba 2020-02-14 19:55
Gerd
Liba 2020-02-14 19:55
Gerd