Mažas pažeidimas – mažiau problemų

Mažas pažeidimas – mažiau problemų
Shutterstock

Juokiamės iš atsipalaidavusių pietiečių, kurie į viską žiūri paprasčiau – „manjana“. Klimatas Lietuvoje kitas, tačiau atidėlioti darbus, o ypač gydymąsi mes taip pat mėgstame. Į mažus negalavimus nekreipiame dėmesio, kol bloga savijauta pradeda rimtai gadinti gyvenimą. Nagų grybelis – ne išimtis.

Mažai pažeistų nagų gydymas trunka 2–5 mėnesius.

Daugelis žmonių į pakitusią nago spalvą ar sustorėjusį jo kamputį numoja ranka O juk tai – pirmas požymis, kad jūsų nagą gali būti pažeidęs grybelis. Negydomas nagų grybelis vis giliau skverbiasi į nagą ir toliau plinta. Daugelis nieko nedaro tol, kol parodyti nagus tampa nepatogu ir gėda. Pasiekius tokią ligos stadiją nagų grybelio gydymas tampa labai ilgas, sudėtingas ir sunkiai įveikiamas.Stipriai pažeistų nagų gydymas gali užtrukti metus ir ilgiau.

Dėl šios priežasties, pamačius nedidelius nago pakitimus, nereiktų savęs apgaudinėti tai ignoruojant. „Kalk geležį, kol karšta“, – sako lietuviai: nagų grybelį reikia pradėti gydyti iš karto, vos pastebėjus. Taipgalėsite sulaukti rezultatų naudodami tik vietinio poveikio vaistus ir išvengsite geriamų priešgrybelinių vaistų, alinančių organizmą ir dažnai sukeliančių pašalinį poveikį. Pažeistos nago plokštelės niekas nepakeis – ji turi nuaugti ir būti nukirpta, tad kuo mažesnis pažeistasplotas, tuo greičiau sulauksite rezultato. Nagų grybelis, kaip ir bet kuri liga, turi būti gydomas iš karto, be jokių „manjana“.

Daugiau apie efektyvų nagų grybelio gydymą galite sužinoti www.ony-tec.lt

Komentarai

Ar žinote, kad...

Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.

Kitas faktas