Plaukelių šalinimas ciberžole

Plaukelių šalinimas ciberžole

Ciberžolė – tai ryškiai geltonos spalvos prieskoninis augalas, kilęs iš Azijos. Tinka jis ir kitoms reikmėms – pavyzdžiui, nepageidaujamų plaukelių šalinimui. Vis dėlto greito rezultato tikėtis neverta – ženklus plaukų augimo sulėtėjimas ir sumažėjęs jų storis pastebimas tik po kelių mėnesių ar net vienerių metų.

Reikia: 0,5 stiklinės ciberžolių miltelių arba šviežių augalų, 4 valgomųjų šaukštų vandens arba pieno, papildomai – 0,25 stiklinės miltų arba druskos.

Paruošimas: imkite ciberžolių miltelius arba trintus augalus (jeigu naudosite jau paruoštus prieskonius, geltonai nusidažiusi oda gali nenusiplauti ir penkias dienas), sumaišykite su vandeniu arba pienu. Skystį pilkite lėtai ir tolygiai, kol mišinys virs pastos konsistencijos mase. Galite įmaišyti miltų arba druskos.

Naudojimas: užtepkite pastą ant nepageidaujamų plaukelių ir palaukite, kol išdžius. Nuplaukite šiltu vandeniu atsargiai trindami odą, tarytum naudotumėte šveitiklį, nuskalaukite vėsiu vandeniu ir nusausinkite rankšluosčiu.

Procedūra kartojama du kartus per savaitę, arba pagal poreikį, kol sulauksite pageidaujamo rezultato.

Komentarai (2)

nieko sau 2022-05-09 08:09
O jei cinamono įbersi? Svarbu, kad druskos būtų.
ciberzole 2014-03-02 23:24
ar toks metodas tikrai veikia?