Tiek stiprioji, tiek dailioji lytis nori atrodyti patraukliai, turėti idealią figūrą ir žavėti aplinkinius. Tačiau sukaupti nereikalingų kilogramų daug paprasčiau, negu jų atsikratyti...
Gerai tai ar blogai, tačiau iš daugybės lieknėjimo būdų negalima išskirti nė vieno, kuris organizmui būtų visiškai nekenksmingas. Badavimas – ne išimtis. Vienintelis jo privalumas yra greitas svorio kritimas, tačiau visiškas maisto atsisakymas nepraeis be pasekmių. Gali būti, kad tai sukels labai rimtų sveikatos problemų.
Pradėkime nuo gerų žinių: bado dieta tikrai padeda sulieknėti. Tačiau tik gydomoji, ir tai tik prižiūrint specialistui. Jis turi jums rekomenduoti, kaip prieš gydomąją bado dietą išvalyti savo organizmą. Paprastai rekomenduojama valyti storąją žarną (paprasčiau tariant, daryti klizmą). 4–6 praplovimai padės išvengti kenksmingų medžiagų įsiurbimo. Pirmoje gydomojo bado stadijoje netenkama nuo 100 g iki 1 kg svorio per dieną, tad numesti per savaitę 5–6 kg yra visiškai realu.
Labiausiai paplitęs gydomosios bado dietos tipas – „šlapias“ badas. Tai reiškia, kad žmogus visiškai atsisako maisto, tačiau vartoja neribotą kiekį vandens. Pagal trukmę bado dieta skirstoma į trumpą (1–2 dienos), vidutinio ilgumo (3–7 dienos) ir ilgą (7–40 dienų). Jeigu neturite patirties, pastarųjų dviejų tipų geriau atsisakyti, o ir pirmas nėra toks jau malonus. Ar jūsų organizmas pripažins tokį racioną, kuriame – tik vanduo? Savavališkų veiksmų imtis negalima – tai gali baigtis netgi mirtimi. Prieš ryžtantis šiam žingsniui, būtina pastudijuoti literatūrą šia tema ir pasikonsultuoti su specialistu.
Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.
Kitas faktas
Komentarai (13)